-
0.00
-
-0.50
-
-1.00
-
-1.25
-
-1.50
-
-1.75
-
-2.00
-
-2.25
-
-2.50
-
-2.75
-
-3.00
-
-3.25
-
-3.50
-
-3.75
-
-4.00
-
-4.25
-
-4.50
-
-4.75
-
-5.00
-
-5.50
-
-6.00
-
-6.50
-
-7.00
-
-7.50
-
-8.00
| Product | Prinsesse Pinky Moe Anime Rosa Mesh |
|---|---|
| Brand | Princess Pinky |
| Diameter | 14,2 mm |
| Graphic Diameter | 14,2 mm |
| Base Curve | 8,7 mm |
| Water Content | 40% |
| Material | PolyHema |
| Durability | Årlig |
| Country of Origin | Sør-Korea |
| Prescription | Reseptbelagt, Ureseptbelagt, Myopi, Plano |
|---|---|
| Color | Pink |
| Lens Type | Cosplay-kontakter, fargede kontaktlinser, sirkellinser |
| Effect | Fargerik, livlig |
| Theme | Anime, cosplay, sminke, halloween |
| Comfort | Reseptbelagt, Ureseptbelagt, Myopi, Plano |
| Transparency | Ugjennomsiktig |
| Inspired By | Nezuko |
| Quality | Korea FDA, CE, ISO, KGMP |
| Price | Under 300 kr |
| Design | limbal ring |
| Coverage | For lyse øyne, For mørke øyne |
| Gender | Unisex |
| Condition | Ny |
| UV Protection | Nei |
| Lens Outer Ring | Ja |
De perfekte rosa cosplay-linsene for Nezuko Kamado fra Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba.
Kjempe på neonlysene! Vår Prinsesse Pinky Moe Anime Netting-serie vil være en kjempeløft og sannsynligvis en av de beste du har funnet for å fremheve ditt cosplay-utseende – fordi den kombinerer alt et perfekt cosplay-øyeuttrykk trenger. Effekten er slående med supersterk intensitet takket være et kraftig neonlys. Du kan forvente en total forvandling fra kjedelig til blendende med våre Moe Anime Netting cosplaylinsene.
Denne cosplay-kolleksjonen har en spennende blanding av farger, definert svart ytterkant og et nettingsdesign over pupillområdet for maksimal dekning.
Farge
Moe Anime Rosa Mesh-linser er utvilsomt et iøynefallende tilskudd til enhver cosplay, som sterkt forbedrer ditt komplett utseende. Denne spesifikke nyansen har et nøyaktig design for å imitere Nezukos øyne fra Demon Slayer. Nezuko Kamado fra Demon Slayer har myke, nesten gjennomsiktige lyserosa øyne som virker litt lysere rundt kantene. Nezukos rosa øyne indikerer hennes demoneriske natur, som matcher hennes kimono og viser hennes uskyld under hennes demon-tilstand. Før hun ble angrepet av demonene, var Nezukos øyne røde og vanlige for et menneske, som senere ble blekrosa.
Linseinformasjon
Merke / Princess Pinky
Opprinnelse / Sør-Korea
Diameter / 14,2 mm
Basiskurve / 8,7 mm
Vanninnhold / 40%
Levetid / Engangsbrukskontaktlinser for ett år
Resept / -0,00
Innhold / Én par linser og én søt dyre-/macaron-linseetui
Vi sender over hele verden!
✈️ Gratis standardfrakt ved bestillinger over US$49
🚀 Gratis ekspressfrakt ved bestillinger over US$99
Vilkår og betingelser gjelder. Endelige fraktkostnader beregnes etter vekt. Besøk vår Fraktside for tilgjengelige fraktmetoder, priser og estimert leveringstid til ditt område.
1. Wash your hands
2. Place the lens in your palm and gently clean it with multipurpose solution
3. Make sure the lens is not inside out and has a perfect bowl shape.
4. Hold your eye open with your middle finger on the lower lid, and your index finger holding your upper lid.
4. Staring straight ahead and gently place the lens in the centre of your eye.
5. Close your eyes for a moment to help the lens settle.
KFDA, CE, KGMP and ISO Approved
Reuse your favourite lenses up to a year with proper care.
Having bad eyesight? Most of our lenses are available with prescription!
Soft and easy to use and maintain, and rarely cause discomfort.
Tri-layer sandwich technology
Free lens case with with every pair of lenses purchased.
