-
0.00
-
-0.50
-
-1.00
-
-1.25
-
-1.50
-
-1.75
-
-2.00
-
-2.25
-
-2.50
-
-2.75
-
-3.00
-
-3.25
-
-3.50
-
-3.75
-
-4.00
-
-4.25
-
-4.50
-
-4.75
-
-5.00
-
-5.50
-
-6.00
-
-6.50
-
-7.00
-
-7.50
-
-8.00
-
-8.50
-
-9.00
-
-9.50
-
-10.00
| Product | Uris Papillon Blue |
|---|---|
| Brand | Uris |
| Diameter | 14,5 mm |
| Graphic Diameter | 13,8 mm |
| Base Curve | 8,6 mm |
| Water Content | 38% |
| Material | HEMA |
| Durability | årlig engangsbruk |
| Country of Origin | Sør-Korea |
| Prescription | -0,00 til -10,00 |
|---|---|
| Color | |
| Lens Type | |
| Effect | livfulle, pigmenterte |
| Theme | |
| Comfort | |
| Transparency | |
| Inspired By | |
| Quality | |
| Price | |
| Design | |
| Coverage | |
| Gender | |
| Condition | |
| UV Protection | |
| Lens Outer Ring | ja |
Uris Papillon Blå kontaktlinser
Gjør deg klar til å blunke og imponere verden med vår Papillon-serie! Inspirert av den delikate skjønnheten og den levende fargepaletten til sommerfugler, er disse fargede kontaktlinsene designet for å vekke oppmerksomhet og legge til et snev av stil. Med intrikate irisdesign bringer disse linsene dybde og dimensjon til øynene dine, og tilbyr en transformasjon som er like unik som deg. Enten du ønsker en subtil forandring eller et dristig nytt utseende, har Papillon-serien deg dekket med elegante, brukbare farger som passer for enhver stemning.
Uris Papillon Blue
Inspirasjonen kommer fra den livlige fargen til Blue Morpho-sommerfuglens vinger, og Papillon Blå-linsene handler om den iskalde blå tonen. De er perfekte for å tiltrekke oppmerksomhet og legge til et kult, slående utseende til øynene dine. Ideelle når du vil gjøre et dristig statement.
Linseinformasjon
Merke / URIS
Opprinnelse / Sør-Korea
Diameter / 14,5 mm
Grafisk diameter / 13,6 mm
Bøyeradius / 8,6 mm
Vanninnhold / 38 %
Materiale / HEMA
Levetid / Engangsbrukskontaktlinser for ett år
Resept / -0,00 ~ -10,00
Innhold / Én par linser og én søt dyre-/macaron-linseetui
Nære og personlig
På mørke øyne
På lyse øyne
Vi sender over hele verden!
✈️ Gratis standardfrakt ved bestillinger over US$49
🚀 Gratis ekspressfrakt ved bestillinger over US$99
Vilkår og betingelser gjelder. Endelige fraktkostnader beregnes etter vekt. Besøk vår Fraktside for tilgjengelige fraktmetoder, priser og estimert leveringstid til ditt område.
1. Wash your hands
2. Place the lens in your palm and gently clean it with multipurpose solution
3. Make sure the lens is not inside out and has a perfect bowl shape.
4. Hold your eye open with your middle finger on the lower lid, and your index finger holding your upper lid.
4. Staring straight ahead and gently place the lens in the centre of your eye.
5. Close your eyes for a moment to help the lens settle.
KFDA, CE, KGMP and ISO Approved
Reuse your favourite lenses up to a year with proper care.
Having bad eyesight? Most of our lenses are available with prescription!
Soft and easy to use and maintain, and rarely cause discomfort.
Tri-layer sandwich technology
Free lens case with with every pair of lenses purchased.
