-
0.00
-
-0.50
-
-1.00
-
-1.25
-
-1.50
-
-1.75
-
-2.00
-
-2.25
-
-2.50
-
-2.75
-
-3.00
-
-3.25
-
-3.50
-
-3.75
-
-4.00
-
-4.25
-
-4.50
-
-4.75
-
-5.00
-
-5.50
-
-6.00
-
-6.50
-
-7.00
-
-7.50
-
-8.00
-
-9.00
-
-10.00
| Product | Uris Genetic Brown |
|---|---|
| Brand | Uris |
| Diameter | 14,0 mm / 14,2 mm |
| Graphic Diameter | 14,0 mm / 14,2 mm |
| Base Curve | 8,6 mm |
| Water Content | 38 % |
| Material | PolyHema |
| Durability | Årlig |
| Country of Origin | Sør-Korea |
| Prescription | Reseptbelagt, Ureseptbelagt, Myopi, Plano |
|---|---|
| Color | Brun |
| Lens Type | fargede kontaktlinser, sirkellinser, naturlige linser |
| Effect | Makeup, daglig bruk |
| Theme | Makeup, daglig bruk |
| Comfort | Myk kontaktlins |
| Transparency | Ugjennomsiktig |
| Inspired By | Pupill |
| Quality | Korea FDA, CE, ISO, KGMP |
| Price | Under 300 kr |
| Design | ingen limbal ring |
| Coverage | For mørke øyne |
| Gender | Unisex |
| Condition | Ny |
| UV Protection | Nei |
| Lens Outer Ring | Nei |

Uris Genetic Brune kontaktlinser [Årlig]
Realistiske iris-lignende kontaktlinser
Navnet sier alt. Uris Genetic er linsene som tar naturlige og realistiske kontaktlinser til et nytt nivå. Spesielt laget med mørke, brune øyne i tankene, har vår Uris Genetic-serie et revolusjonerende design – den dekker ikke bare øyefargen din, men gir øynene dine maksimal effekt med minimalt innsats, med flere unike farger som kombineres til et flerfasettert uttrykk som forvandler øyenfargen din med utrolig realistiske resultater.
Hvis du leter etter de beste naturlige fargede kontaktlinsene for mørke øyne med resept, vil ikke Uris Genetic-serien skuffe.


Uris Genetic Brown
Innsoldér brune nyanser i looken din med dette fantastiske paret! Uris Genetic Brown har en grå-blandet sand-dust brun nyanse sammen med det realistiske irisdesignen og beige toner i midten som umiddelbart tilfører varme og dybde, og gir øynene dine et ekte wow-faktor med minimal innsats.
Linseinformasjon
Merke / URIS
Opprinnelse / Sør-Korea
Diameter / 14,0 mm | 14,2 mm
Bøyeradius / 8,6 mm
Vanninnhold / 38 %
Levetid / Engangsbrukskontaktlinser for ett år
Resept / -0,00 ~ -10,00
Innhold / Én par linser og én søt dyre-/macaron-linseetui

Med et hyper-ekte iris-crypt og furrow-design for å vise dybde og dimensjon, ser våre Uris Genetic-serie akkurat ut som dine egne øyne – bare litt mer fascinerende.



Nære og personlig

Dekk helt mørke øyne
Fremhev øyenfargen naturlig
Uris Genetic Series
Tilgjengelig i 4 farger, kan du nå vise frem øynene dine som får alle til å tro at du er født med dem.
Utforsk mer Brune Linser
Bla for flere Fargede kontaktlinser | Kontaktlinser med sirkel | Cosplay Kontaktlinser | Ikke-reseptfarvede kontaktlinser | Halloween-contacts
Sjekk også ut våre populære kategorier: Resept Halloween Kontakter | Sclera kontaktlinser | Fargede kontaktlinser for astigmatisme | Koreanske kontaktlinser | Fargede kontaktlinser for mørke øyne | Øyeforstørkende kontaktlinser
Vi sender over hele verden!
✈️ Gratis standardfrakt ved bestillinger over US$49
🚀 Gratis ekspressfrakt ved bestillinger over US$99
Vilkår og betingelser gjelder. Endelige fraktkostnader beregnes etter vekt. Besøk vår Fraktside for tilgjengelige fraktmetoder, priser og estimert leveringstid til ditt område.
1. Wash your hands
2. Place the lens in your palm and gently clean it with multipurpose solution
3. Make sure the lens is not inside out and has a perfect bowl shape.
4. Hold your eye open with your middle finger on the lower lid, and your index finger holding your upper lid.
4. Staring straight ahead and gently place the lens in the centre of your eye.
5. Close your eyes for a moment to help the lens settle.
KFDA, CE, KGMP and ISO Approved
Reuse your favourite lenses up to a year with proper care.
Having bad eyesight? Most of our lenses are available with prescription!
Soft and easy to use and maintain, and rarely cause discomfort.
Tri-layer sandwich technology
Free lens case with with every pair of lenses purchased.
