-
0.00
-
-0.50
-
-1.00
-
-1.25
-
-1.50
-
-1.75
-
-2.00
-
-2.25
-
-2.50
-
-2.75
-
-3.00
-
-3.25
-
-3.50
-
-3.75
-
-4.00
-
-4.25
-
-4.50
-
-4.75
-
-5.00
-
-5.50
-
-6.00
-
-6.50
-
-7.00
-
-7.50
-
-8.00
-
-8.50
-
-9.00
-
-9.50
-
-10.00
| Product | Vassen Cloud Nine Pink |
|---|---|
| Brand | Vassen |
| Diameter | 14,5 mm/15,0 mm |
| Graphic Diameter | 14,0 mm |
| Base Curve | 8,6 mm |
| Water Content | 42% |
| Material | PolyHema |
| Durability | Årlig |
| Country of Origin | Sør-Korea |
| Prescription | Reseptbelagt, Ureseptbelagt, Myopi, Plano |
|---|---|
| Color | Pink |
| Lens Type | Cosplay-kontakter, fargede kontaktlinser, sirkel-linser, kostymelinser |
| Effect | Livlige, forstørrende |
| Theme | Anime, cosplay, kostyme |
| Comfort | Myk kontaktlins |
| Transparency | Ugjennomsiktig |
| Inspired By | Anime cosplay-figur |
| Quality | Korea FDA, CE, ISO |
| Price | Mindre enn 250 kr |
| Design | Med limbal ring |
| Coverage | For lyse øyne, For mørke øyne |
| Gender | Unisex |
| Condition | Ny |
| UV Protection | Nei |
| Lens Outer Ring | Ja |

Vassen Cloud Nine Pink
Du blir like søt som sukkerspinn, like kosete som en sky og like søt som fargen rosa! Disse linsene har unik design, og er fargerikt farget slik at de nesten ser ut som de lyser. Kjøp et par perfekt rosa linser mens lageret varer! Mange har brukt dem til cosplay-karakterer som Yuno Gasai, Chiaki Nanami, Natsuki, Yoshiko Tsushima, Pink Diamond, Jinx, Super Sonico, Ram, Yuno, Madoka Kaname og Bubblegum (Adventure Time).
Linseinformasjon
Merke / VASSEN
Opprinnelse / Sør-Korea
Diameter / 15,0 mm
Bøyeradius / 8,6 mm
Vanninnhold / 42 %
Levetid / Årlig
Resept / -0,00 ~ -10,00
Pakke / Par med sirkellinser (2 stk) + GRATIS Macaron-linsekasse



Vi sender over hele verden!
✈️ Gratis standardfrakt ved bestillinger over US$49
🚀 Gratis ekspressfrakt ved bestillinger over US$99
Vilkår og betingelser gjelder. Endelige fraktkostnader beregnes etter vekt. Besøk vår Fraktside for tilgjengelige fraktmetoder, priser og estimert leveringstid til ditt område.
1. Wash your hands
2. Place the lens in your palm and gently clean it with multipurpose solution
3. Make sure the lens is not inside out and has a perfect bowl shape.
4. Hold your eye open with your middle finger on the lower lid, and your index finger holding your upper lid.
4. Staring straight ahead and gently place the lens in the centre of your eye.
5. Close your eyes for a moment to help the lens settle.
KFDA, CE, KGMP and ISO Approved
Reuse your favourite lenses up to a year with proper care.
Having bad eyesight? Most of our lenses are available with prescription!
Soft and easy to use and maintain, and rarely cause discomfort.
Tri-layer sandwich technology
Free lens case with with every pair of lenses purchased.
