-
0.00
-
-0.50
-
-0.75
-
-1.00
-
-1.25
-
-1.50
-
-1.75
-
-2.00
-
-2.25
-
-2.50
-
-2.75
-
-3.00
-
-3.25
-
-3.50
-
-3.75
-
-4.00
-
-4.25
-
-4.50
-
-4.75
-
-5.00
-
-5.50
-
-5.75
-
-6.00
-
-6.50
-
-7.00
-
-7.50
-
-8.00
-
-8.50
-
-9.00
-
-9.50
-
-10.00
| Product | Geo Princess Mimi Apple Green (Bambi Serisi) |
|---|---|
| Brand | Geo Medical |
| Diameter | 14,8 mm |
| Graphic Diameter | 14,8 mm |
| Base Curve | 8.8mm |
| Water Content | 38% |
| Material | PolyHema |
| Durability | Yıllık |
| Country of Origin | Güney Kore |
| Prescription | Reçeteli, Reçetesiz, Miyopi, Plano |
|---|---|
| Color | Yeşil |
| Lens Type | Kostüm kontaktları, renkli kontaktlar, halka lensler |
| Effect | Canlı, büyüyen, renkli, siyah çerçeveli |
| Theme | Anime, cosplay |
| Comfort | Yumuşak lens |
| Transparency | Opak |
| Inspired By | Izuku Midoriya |
| Quality | Kore FDA, CE, ISO, KGMP |
| Price | 25$'ın altında |
| Design | limbal halka ile |
| Coverage | Açık renk gözler için, Koyu renk gözler için |
| Gender | Unisex |
| Condition | Yeni |
| UV Protection | Hayır |
| Lens Outer Ring | Evet |
Geo Princess Mimi Elma Yeşili (Bambi serisi) Kontakt Lensleri
Masal diyarından masum bir prenses gibi bu kontakt lensler büyük gösterir gözleriniz, onları adeta bir hikayeden çıkmış gibi gösterir. Altın benekler gözlerinize parlaklık katarken, siyah çerçeve ise gözlerinizi keçe gibi yapar ve taze elma rengi gözlerinizi parlak gösterir. yeşil gözlerinizi parlak gösterir. Geo Princess Mimi (Bambi serisi) sadece büyülü.
Bu renkli kontakt lensler, Alice, Midoriya, Shirayuki, zehirli sarmaşık, Sakura, Beast Bo, Medusa, Denizci Jüpiter, Midoriya Izuku ve Sistine Fibel, Bratz Challenge gibi karakterler için Cosplay Kontakt Lensleri olarak kullanılabilir.
Lens Bilgisi
Marka / GEO
Menşei / Güney Kore
Çap / 14.8mm
Temel Eğri / 8,8mm
Su İçeriği / %38
Ömür / Yıllık Tek Kullanımlık Kontakt Lensleri
Reçete / -0.00 ~ -10.00
İçindekiler / Çift Çerçeve Lensi (2 adet) + Ücretsiz Lens Kabı
Dünyanın her yerine gönderim yapıyoruz!
✈️ US$49 üzeri siparişlerde Ücretsiz Standart Kargo
🚀 US$99 üzeri siparişlerde Ücretsiz Ekspres Kargo
Şartlar ve Koşullar geçerlidir. Son nakliye ücretleri ağırlığa göre hesaplanır. Ulaşmak için Kargo Sayfamızı göz atın, mevcut nakliye yöntemleri, ücretler ve tahmini teslim süreleri için hedef bölgenize uygun olanları görebilirsiniz.
1. Wash your hands
2. Place the lens in your palm and gently clean it with multipurpose solution
3. Make sure the lens is not inside out and has a perfect bowl shape.
4. Hold your eye open with your middle finger on the lower lid, and your index finger holding your upper lid.
4. Staring straight ahead and gently place the lens in the centre of your eye.
5. Close your eyes for a moment to help the lens settle.
KFDA, CE, KGMP and ISO Approved
Reuse your favourite lenses up to a year with proper care.
Having bad eyesight? Most of our lenses are available with prescription!
Soft and easy to use and maintain, and rarely cause discomfort.
Tri-layer sandwich technology
Free lens case with with every pair of lenses purchased.
