-
0.00
-
-0.50
-
-1.00
-
-1.25
-
-1.50
-
-1.75
-
-2.00
-
-2.25
-
-2.50
-
-2.75
-
-3.00
-
-3.25
-
-3.50
-
-3.75
-
-4.00
-
-4.25
-
-4.50
-
-4.75
-
-5.00
-
-5.50
-
-6.00
-
-6.50
-
-7.00
-
-7.50
-
-8.00
-
-8.50
-
-9.00
-
-9.50
-
-10.00
| Product | Uris Interstellar Gri |
|---|---|
| Brand | Uris |
| Diameter | 14,5 mm |
| Graphic Diameter | 14,5 mm |
| Base Curve | 8.8mm |
| Water Content | 40% |
| Material | Silikon Hidrojel |
| Durability | Yıllık |
| Country of Origin | Güney Kore |
| Prescription | Reçeteli, Reçetesiz, Miyopi, Plano |
|---|---|
| Color | Gri |
| Lens Type | Kostüm kontaktleri, renkli kontaktler, halka lensler, kostüm lensleri, doğal lensler |
| Effect | Canlı, renkli, doğal, siyah halka yok |
| Theme | Anime, cosplay, makyaj |
| Comfort | Yumuşak lens |
| Transparency | Opak |
| Inspired By | Galaksi |
| Quality | Kore FDA, CE, ISO, KGMP |
| Price | 30$'ın altında |
| Design | limbal halka ile |
| Coverage | Açık renk gözler için, Koyu renk gözler için |
| Gender | Unisex |
| Condition | Yeni |
| UV Protection | Hayır |
| Lens Outer Ring | Evet |

Uris Interstellar Gri Kontakt Lensler, Cosplay, Cadılar Bayramı ve Kostüm için
Evrenimizin göksel harikalarından ilham alan Interstellar serisi, gözlerinizin içten parlamasını sağlar. Bu renk karışımı kontakt lensler, karanlık ve açık tonları kusursuzca harmanlayarak büyüleyici ve derin bir görünüm yaratır; doğal ama pigmentli bir görünüm sunar ve çevrenizdekileri hayran bırakır.
Silikon hidrojel ile üretilmiş olan Interstellar serisi, gün boyunca olağanüstü konfor ve nefes alabilirlik sağlar. Gözleriniz taze ve yenilenmiş hissedecek, evrenin güzelliğini kolaylıkla kucaklayacaksınız.
Yoğun pigmentasyon ile doğal güzellik arasında mükemmel denge mi arıyorsunuz? Interstellar serisi kesinlikle en iyi seçiminiz. Dört çekici renkten birini seçin ve gözleriniz göksel alemlere yükselsin, büyüleyici yıldız tozu parıltısıyla kalpleri ve zihinleri etkileyin.
Renk
Uris Interstellar Gri Renkli Kontakt Lensleri
Açık gri ve turkuaz mavinin mükemmel karışımı, yıldız tozu parıltılarıyla büyüleyici bir ışıltı sağlar. Pupil yakınındaki kahverengi ton doğal göz renginizle uyum sağlar.
*Küçük pupil alanı görüşünüzü hafifçe bozabilir*
Vurgular
Lens Bilgisi
Marka / URIS
Menşei / Güney Kore
Çap / 14,5 mm
Temel Eğri / 8,8mm
Su İçeriği / %40
Malzeme / Silikon Hidrojel
Ömür / Yıllık Tek Kullanımlık Kontakt Lensleri
Reçete / -0.00 ~ -10.00
İçindekiler / Bir çift lens ve sevimli hayvan/makaron lens kutusu
Yakından ve kişisel olarak
Koyu Göz Üzerinde
Açık Göz Üzerinde
Dünyanın her yerine gönderim yapıyoruz!
✈️ US$49 üzeri siparişlerde Ücretsiz Standart Kargo
🚀 US$99 üzeri siparişlerde Ücretsiz Ekspres Kargo
Şartlar ve Koşullar geçerlidir. Son nakliye ücretleri ağırlığa göre hesaplanır. Ulaşmak için Kargo Sayfamızı göz atın, mevcut nakliye yöntemleri, ücretler ve tahmini teslim süreleri için hedef bölgenize uygun olanları görebilirsiniz.
1. Wash your hands
2. Place the lens in your palm and gently clean it with multipurpose solution
3. Make sure the lens is not inside out and has a perfect bowl shape.
4. Hold your eye open with your middle finger on the lower lid, and your index finger holding your upper lid.
4. Staring straight ahead and gently place the lens in the centre of your eye.
5. Close your eyes for a moment to help the lens settle.
KFDA, CE, KGMP and ISO Approved
Reuse your favourite lenses up to a year with proper care.
Having bad eyesight? Most of our lenses are available with prescription!
Soft and easy to use and maintain, and rarely cause discomfort.
Tri-layer sandwich technology
Free lens case with with every pair of lenses purchased.
