-
0.00
-
-0.50
-
-0.75
-
-1.00
-
-1.25
-
-1.50
-
-1.75
-
-2.00
-
-2.25
-
-2.50
-
-2.75
-
-3.00
-
-3.25
-
-3.50
-
-3.75
-
-4.00
-
-4.25
-
-4.50
-
-4.75
-
-5.00
-
-5.50
-
-6.00
-
-6.50
-
-7.00
-
-7.50
-
-8.00
-
-8.50
-
-9.00
-
-9.50
-
-10.00
| Product | EOS Dunia Violett |
|---|---|
| Brand | EOS |
| Diameter | 14,2 mm |
| Graphic Diameter | 14,2 mm |
| Base Curve | 8,7 mm |
| Water Content | 38% |
| Material | PolyHema |
| Durability | Årlig |
| Country of Origin | Sør-Korea |
| Prescription | Reseptbelagt, Ureseptbelagt, Myopi, Plano |
|---|---|
| Color | Violett |
| Lens Type | Cosplay-kontakter, fargede kontaktlinser, sirkellinser |
| Effect | Fargerik, Naturlig |
| Theme | Anime, cosplay, sminke |
| Comfort | Myk kontaktlins |
| Transparency | Ugjennomsiktig |
| Inspired By | Galakse |
| Quality | Korea FDA, CE, ISO, KGMP |
| Price | Under 300 kr |
| Design | Limbal Ring |
| Coverage | For lyse øyne, For mørke øyne |
| Gender | Unisex |
| Condition | Ny |
| UV Protection | Nei |
| Lens Outer Ring | Ja |
Øyne som glitrer som galaksen! Presenterer EOS Dunia fargede kontaktlinser! Et fantastisk, fire-farget produkt som skaper en utsøkt og fargerik pastel-regnbue i øynene dine, uansett om du har lyse eller mørke øyne!
Dette unike designet og de blandede fargene får ikke bare kostymeantrekket ditt til å skille seg ut, men er også naturlige nok for hverdagsbruk. Med en diameter på 14,2 mm og en mørk limbal ring rundt, vil disse kontaktlinsene lett forstørre øynene dine for å gi deg et søtt utseende, samtidig som de er tilstrekkelig realistiske.
Få den fargen du har lett etter her på PinkyParadise med EOS Dunia Violet kontaktlinser! Et fantastisk pastelregnbuelinse som vil se fantastisk ut både på cosplay-konvensjoner og til hverdagsbruk. Kjent som 4-tone linser, disse dype violetfargene er blandet med midnattblå for å skape en vakker galakse som glitrer i øynene dine! Den mørke limbalringen forstørrer øynene dine litt, noe som gir et naturlig, realistisk og blendende blikk!
Galaktiske farger som vil skille seg ut selv på de mørkeste øyne!
EOS Dunia Violet har dype violetfarger blandet med midnattblå for å skape en vakker galakse som glitrer i øynene dine!
Merke / EOS
Opprinnelse / Sør-Korea
Diameter / 14,2 mm
Basiskurve / 8,7 mm
Vanninnhold / 38 %
Levetid / Årlig
Resept / 0,00 - 8,00
Pakkemengde / Par med kontaktlinser (2 stk) + GRATIS linseetui
Vi sender over hele verden!
✈️ Gratis standardfrakt ved bestillinger over US$49
🚀 Gratis ekspressfrakt ved bestillinger over US$99
Vilkår og betingelser gjelder. Endelige fraktkostnader beregnes etter vekt. Besøk vår Fraktside for tilgjengelige fraktmetoder, priser og estimert leveringstid til ditt område.
1. Wash your hands
2. Place the lens in your palm and gently clean it with multipurpose solution
3. Make sure the lens is not inside out and has a perfect bowl shape.
4. Hold your eye open with your middle finger on the lower lid, and your index finger holding your upper lid.
4. Staring straight ahead and gently place the lens in the centre of your eye.
5. Close your eyes for a moment to help the lens settle.
KFDA, CE, KGMP and ISO Approved
Reuse your favourite lenses up to a year with proper care.
Having bad eyesight? Most of our lenses are available with prescription!
Soft and easy to use and maintain, and rarely cause discomfort.
Tri-layer sandwich technology
Free lens case with with every pair of lenses purchased.
