-
0.00
-
-0.50
-
-1.00
-
-1.25
-
-1.50
-
-1.75
-
-2.00
-
-2.25
-
-2.50
-
-2.75
-
-3.00
-
-3.25
-
-3.50
-
-3.75
-
-4.00
-
-4.25
-
-4.50
-
-4.75
-
-5.00
-
-5.50
-
-6.00
-
-6.50
-
-7.00
-
-7.50
-
-8.00
-
-8.50
-
-9.00
-
-9.50
-
-10.00
| Product | Princess Pinky Candycore Olive Brown |
|---|---|
| Brand | Princess Pinky |
| Diameter | 14,2 mm |
| Graphic Diameter | 14,2 mm |
| Base Curve | 8,7 mm |
| Water Content | 40% |
| Material | Silicone Hydrogel |
| Durability | Årlig |
| Country of Origin | Sør-Korea |
| Prescription | Reseptbelagt, Ureseptbelagt, Myopi, Plano |
|---|---|
| Color | Brun |
| Lens Type | Cosplay-kontakter, fargede kontakter, sirkelbriller, kostymebriller, naturlige briller |
| Effect | Livlige, fargerike, naturlige, med kontrastkant, pastellfarger, drømmeaktige |
| Theme | Anime, cosplay, sminke |
| Comfort | Myk kontaktlins |
| Transparency | Ugjennomsiktig |
| Inspired By | Godteri- og pastellfarger |
| Quality | Korea FDA, CE, ISO, KGMP |
| Price | Under 300 kr |
| Design | med limbal-ringer |
| Coverage | For lyse øyne, For mørke øyne |
| Gender | Unisex |
| Condition | Ny |
| UV Protection | Nei |
| Lens Outer Ring | Ja |
Princess Pinky Candycore Olivenbrune Kontaktlinser for Cosplay, Halloween & Kostyme
Linseinformasjon
Merke / Princess Pinky
Opprinnelse / Sør-Korea
Diameter / 14,2 mm
Basiskurve / 8,7 mm
Vanninnhold / 40%
Levetid / Engangsbrukskontaktlinser for ett år
Material / Silikonhydrogel
Resept / -0,00 ~ -10,00
Innhold / Par med sirkel-linser (2 stk) + Gratis linseholder
*Det lille pupillområdet kan forårsake svak forvrengning av synet ditt*
Drømmende Pastellfarger
Denne drømmende pastellfargen gjør det til en sjelden oppdagelse i Candycore-seriens fargede kontaktlinser. Alt av pastellnyanser blander seg perfekt for å skape den mest unike fargen du aldri har sett før. Det er ikke dine vanlige pastellfargede linser. Det er drømmende og fantasifullt!
Kontrasterende ramme
Designet med flere pastellnyanser gjør at fargen på limbal-ringen blir enda mer unik. Et naturlig gradientmønster skaper en kontrasterende effekt som fantastisk former rammen. Hver linse har ulike nyanser av rammen, og den passer perfekt med de indre skyggenes farger.
Lysende effekt
En av de beste delene er den lysende effekten. Nyansen, inspirert av flere lag av pastellfarger, får øynene dine til å ligne på en krystall i en pastellskål, og øynene dine vil skinne like skinnende som en edelsten!
Utforsk mer Brune Linser
Bla for flere Fargede kontaktlinser | Kontaktlinser med sirkel | Cosplay Kontaktlinser | Ikke-reseptfarvede kontaktlinser | Halloween-contacts
Sjekk også ut våre populære kategorier: Resept Halloween Kontakter | Sclera kontaktlinser | Fargede kontaktlinser for astigmatisme | Koreanske kontaktlinser | Fargede kontaktlinser for mørke øyne | Øyeforstørkende kontaktlinser
Vi sender over hele verden!
✈️ Gratis standardfrakt ved bestillinger over US$49
🚀 Gratis ekspressfrakt ved bestillinger over US$99
Vilkår og betingelser gjelder. Endelige fraktkostnader beregnes etter vekt. Besøk vår Fraktside for tilgjengelige fraktmetoder, priser og estimert leveringstid til ditt område.
1. Wash your hands
2. Place the lens in your palm and gently clean it with multipurpose solution
3. Make sure the lens is not inside out and has a perfect bowl shape.
4. Hold your eye open with your middle finger on the lower lid, and your index finger holding your upper lid.
4. Staring straight ahead and gently place the lens in the centre of your eye.
5. Close your eyes for a moment to help the lens settle.
KFDA, CE, KGMP and ISO Approved
Reuse your favourite lenses up to a year with proper care.
Having bad eyesight? Most of our lenses are available with prescription!
Soft and easy to use and maintain, and rarely cause discomfort.
Tri-layer sandwich technology
Free lens case with with every pair of lenses purchased.
