-
0.00
-
-0.50
-
-1.00
-
-1.25
-
-1.50
-
-1.75
-
-2.00
-
-2.25
-
-2.50
-
-2.75
-
-3.00
-
-3.25
-
-3.50
-
-3.75
-
-4.00
-
-4.25
-
-4.50
-
-4.75
-
-5.00
-
-5.50
-
-6.00
-
-6.50
-
-7.00
-
-7.50
-
-8.00
| Product | Prinsesse Pinky Lunar Earth Green |
|---|---|
| Brand | Prinsesse Pinky |
| Diameter | 14,5 mm |
| Graphic Diameter | 14,5 mm |
| Base Curve | 8,8 mm |
| Water Content | 38% |
| Material | PolyHema |
| Durability | Årlig |
| Country of Origin | Sør-Korea |
| Prescription | Reseptbelagt, Ureseptbelagt, Myopi, Plano |
|---|---|
| Color | Grønn |
| Lens Type | Kosedusker, fargede kontaktlinser, sirkellinser, kostymelinser, halloweenlinser |
| Effect | Fargerik, livlig, med svart kant |
| Theme | Anime, cosplay |
| Comfort | Myk kontaktlins |
| Transparency | Ugjennomsiktig |
| Inspired By | Nilou |
| Quality | Korea FDA, CE, ISO, KGMP |
| Price | Under 300 kr |
| Design | med limbal-ringer |
| Coverage | For lyse øyne, For mørke øyne |
| Gender | Unisex |
| Condition | Ny |
| UV Protection | Nei |
| Lens Outer Ring | Ja |
Princess Pinky Lunar Earth Green Kontaktlinser
Inspirert av kombinasjonen av måne og jord, har denne serien en slående ombré to-tone i form av måneform med glitrende gulldetaljer.Lyse, livlige og søte, disse kontaktlinsene ser ut som de er photoshoppet enten på skjermen eller utenfor. Den fantastiske fargekombinasjonen og pigmentutbyttet gjør det til et kupp for alle cosplay-entusiaster, slik at fantasifiguren din kan bli levende!
Klar til å lage et inntrykk? Lunar Earth Green tar grønne kontaktlinser med øyefarge til et nytt nivå av perfeksjon. Disse linseem er den perfekte blandingen av grønne og turkisnyanser med hint av cyan som virker å gløde som om de er opplyst innenfra.
LINSEINFORMASJON
Merke / Princess Pinky
Opprinnelse / Sør-Korea
Diameter / 14,5 mm
Basiskurve / 8,8 mm
Vanninnhold / 38 % | 40 %
Levetid / Engangsbrukskontaktlinser for ett år
resept / -0,00 ~ -6,00
Innhold / Én par linser og én søt dyre-/macaron-linseetui
Utforsk mer Grønne Linser
Bla for flere Fargede kontaktlinser | Kontaktlinser med sirkel | Cosplay Kontaktlinser | Ikke-reseptfarvede kontaktlinser | Halloween-contacts
Sjekk også ut våre populære kategorier: Resept Halloween Kontakter | Sclera kontaktlinser | Fargede kontaktlinser for astigmatisme | Koreanske kontaktlinser | Fargede kontaktlinser for mørke øyne | Øyeforstørkende kontaktlinser
Vi sender over hele verden!
✈️ Gratis standardfrakt ved bestillinger over US$49
🚀 Gratis ekspressfrakt ved bestillinger over US$99
Vilkår og betingelser gjelder. Endelige fraktkostnader beregnes etter vekt. Besøk vår Fraktside for tilgjengelige fraktmetoder, priser og estimert leveringstid til ditt område.
1. Wash your hands
2. Place the lens in your palm and gently clean it with multipurpose solution
3. Make sure the lens is not inside out and has a perfect bowl shape.
4. Hold your eye open with your middle finger on the lower lid, and your index finger holding your upper lid.
4. Staring straight ahead and gently place the lens in the centre of your eye.
5. Close your eyes for a moment to help the lens settle.
KFDA, CE, KGMP and ISO Approved
Reuse your favourite lenses up to a year with proper care.
Having bad eyesight? Most of our lenses are available with prescription!
Soft and easy to use and maintain, and rarely cause discomfort.
Tri-layer sandwich technology
Free lens case with with every pair of lenses purchased.
