-
0.00
-
-0.50
-
-1.00
-
-1.25
-
-1.50
-
-1.75
-
-2.00
-
-2.25
-
-2.50
-
-2.75
-
-3.00
-
-3.25
-
-3.50
-
-3.75
-
-4.00
-
-4.25
-
-4.50
-
-4.75
-
-5.00
-
-5.50
-
-6.00
-
-6.50
-
-7.00
-
-7.50
-
-8.00
-
-8.50
-
-9.00
-
-9.50
-
-10.00
| Product | Super Lys Rød |
|---|---|
| Brand | Vassen |
| Diameter | 15,0 mm |
| Graphic Diameter | 14,0 mm |
| Base Curve | Under 300 kr |
| Water Content | 42% |
| Material | PolyHema |
| Durability | Årlig |
| Country of Origin | Sør-Korea |
| Prescription | Reseptbelagt, Ureseptbelagt, Myopi, Plano |
|---|---|
| Color | Rød |
| Lens Type | Kosedusker, fargede kontaktlinser, sirkellinser, kostymelinser, halloweenlinser |
| Effect | Livlige, forstørrende |
| Theme | Anime, cosplay, kostyme, halloween |
| Comfort | Myk kontaktlins |
| Transparency | Ugjennomsiktig |
| Inspired By | Cosplay, Vampyr |
| Quality | Korea FDA, CE, ISO |
| Price | 8,6 mm |
| Design | Med limbal ring |
| Coverage | For lyse øyne, For mørke øyne |
| Gender | Unisex |
| Condition | Ny |
| UV Protection | Nei |
| Lens Outer Ring | Ja |
Supersterke røde kontaktlinser
Som navnet tilsier, er dette lyse rød kontaktlinser. Den ytre ringen er litt mørkere, noe som får den indre ringen til å poppe med den lyse rødfargen, og forstørrelse på disse kontaktlinsene er flott, og designet er veldig naturlig.
På mørke øyne fader de inn, mens på lyse øyne ser de litt lysere røde ut, og de fader inn mer skarpt. Men uansett hvilken farge, vil de se flotte ut på deg.
Perfekt for cosplay som Vampire, Dave Strider, Sailor Pluto, Megumin, Bakugou Katsuki, Seras Victoria, Rei Ayanami, Krul Tepes, Kirishima Eijirou og Zen fra Mystic Messenger.

Se andre populære fargede kontaktlinser: Hvite Kontaktlinser, Grønne Linser, Lilla Kontaktlinser, Blå Linser, Rosa Kontaktlinser
Se andre populære røde kontaktlinser: Vassen Dolly Plus Rød, Sharingan-kontakter, Venus Øye Klar Rød, Cyberdoll Rød
Linseinformasjon
Merke / SUPER
Opprinnelse / Sør-Korea
Diameter / 15,0 mm
Basiskurve / 8,6 mm
Vanninnhold / 42 %
Levetid / Årlig
Resept / -0,00 - 10,00
Pakke / Par med sirkellinser (2 stk) + GRATIS Macaron-linsekasse
Se for mer Røde Linser
Bla for flere Fargede kontaktlinser | Kontaktlinser med sirkel | Cosplay Kontaktlinser | Ikke-reseptfarvede kontaktlinser | Halloween-contacts
Sjekk også ut våre populære kategorier: Resept Halloween Kontakter | Sclera kontaktlinser | Fargede kontaktlinser for astigmatisme | Koreanske kontaktlinser | Fargede kontaktlinser for mørke øyne | Øyeforstørkende kontaktlinser
Vi sender over hele verden!
✈️ Gratis standardfrakt ved bestillinger over US$49
🚀 Gratis ekspressfrakt ved bestillinger over US$99
Vilkår og betingelser gjelder. Endelige fraktkostnader beregnes etter vekt. Besøk vår Fraktside for tilgjengelige fraktmetoder, priser og estimert leveringstid til ditt område.
1. Wash your hands
2. Place the lens in your palm and gently clean it with multipurpose solution
3. Make sure the lens is not inside out and has a perfect bowl shape.
4. Hold your eye open with your middle finger on the lower lid, and your index finger holding your upper lid.
4. Staring straight ahead and gently place the lens in the centre of your eye.
5. Close your eyes for a moment to help the lens settle.
KFDA, CE, KGMP and ISO Approved
Reuse your favourite lenses up to a year with proper care.
Having bad eyesight? Most of our lenses are available with prescription!
Soft and easy to use and maintain, and rarely cause discomfort.
Tri-layer sandwich technology
Free lens case with with every pair of lenses purchased.
