-
0.00
-
-0.50
-
-1.00
-
-1.25
-
-1.50
-
-1.75
-
-2.00
-
-2.25
-
-2.50
-
-2.75
-
-3.00
-
-3.25
-
-3.50
-
-3.75
-
-4.00
-
-4.25
-
-4.50
-
-4.75
-
-5.00
-
-5.50
-
-6.00
-
-6.50
-
-7.00
-
-7.50
-
-8.00
-
-8.50
-
-9.00
-
-9.50
-
-10.00
| Product | Vassen Rainbow Eyes Grayish Blue |
|---|---|
| Brand | Vassen |
| Diameter | 15,0 mm |
| Graphic Diameter | 15,0 mm |
| Base Curve | 8,6 mm |
| Water Content | 42% |
| Material | PolyHema |
| Durability | Årlig |
| Country of Origin | Sør-Korea |
| Prescription | Reseptbelagt, Ureseptbelagt, Myopi, Plano |
|---|---|
| Color | Blå |
| Lens Type | Kosedusker, fargede kontaktlinser, sirkellinser, kostymelinser, halloweenlinser |
| Effect | Fargerik, forstørrende, uten svart kant |
| Theme | Anime, cosplay |
| Comfort | Myk kontaktlins |
| Transparency | Ugjennomsiktig |
| Inspired By | Kamisato Ayaka |
| Quality | Korea FDA, CE, ISO, KGMP |
| Price | Mindre enn 250 kr |
| Design | ingen limbal ring |
| Coverage | For lyse øyne, For mørke øyne |
| Gender | Unisex |
| Condition | Ny |
| UV Protection | Nei |
| Lens Outer Ring | Nei |

Vassen Rainbow Eyes Gråblå Kontaktlinser
Hva er fordelen med en regnbuetone? Vel, den blander passer perfekt til alle farger. Inspirert av en regnbue, Vassen Rainbow Eyes Grayish Blue kontaktlinser passer for alle øye- og hårfarger. Den forbedrer øynene dine og får deg til å se fantastisk ut. Som navnet antyder, er linsene en perfekt blanding av grå, blå og et hint av gulbrun. Den hadde en stjerneeksplosjons-lignende struktur som gir øynene dine et levende, men samtidig eksotisk utseende. Ja, disse er gråblå linser som passer for alle! Disse fargede kontaktlinsene er best brukt som anime-økter for karakterer som Storm, Sailor Moon, Rogue, Sakura, Daenerys, Akaashi Keiji, Alice, Neji, Catwoman og Raven fra Teen Titans.
Linseinformasjon
Merke / VASSEN
Opprinnelse / Sør-Korea
Diameter / 15,0 mm
Bøyeradius / 8,6 mm
Vanninnhold / 42 %
Levetid / Årlig
Resept / -0,00 ~ -10,00
Pakke / Par med sirkellinser (2 stk) + GRATIS Macaron-linsekasse


På lyse øyne
Vi sender over hele verden!
✈️ Gratis standardfrakt ved bestillinger over US$49
🚀 Gratis ekspressfrakt ved bestillinger over US$99
Vilkår og betingelser gjelder. Endelige fraktkostnader beregnes etter vekt. Besøk vår Fraktside for tilgjengelige fraktmetoder, priser og estimert leveringstid til ditt område.
1. Wash your hands
2. Place the lens in your palm and gently clean it with multipurpose solution
3. Make sure the lens is not inside out and has a perfect bowl shape.
4. Hold your eye open with your middle finger on the lower lid, and your index finger holding your upper lid.
4. Staring straight ahead and gently place the lens in the centre of your eye.
5. Close your eyes for a moment to help the lens settle.
KFDA, CE, KGMP and ISO Approved
Reuse your favourite lenses up to a year with proper care.
Having bad eyesight? Most of our lenses are available with prescription!
Soft and easy to use and maintain, and rarely cause discomfort.
Tri-layer sandwich technology
Free lens case with with every pair of lenses purchased.
