-
0.00
-
-0.50
-
-1.00
-
-1.25
-
-1.50
-
-1.75
-
-2.00
-
-2.25
-
-2.50
-
-2.75
-
-3.00
-
-3.25
-
-3.50
-
-3.75
-
-4.00
-
-4.25
-
-4.50
-
-4.75
-
-5.00
-
-5.50
-
-6.00
-
-6.50
-
-7.00
-
-7.50
-
-8.00
| Product | Venus ØyeVann |
|---|---|
| Brand | Venes Øye |
| Diameter | 14,0 mm |
| Graphic Diameter | 14,0 mm |
| Base Curve | 8,6 mm |
| Water Content | 38% |
| Material | PolyHema |
| Durability | Årlig |
| Country of Origin | Sør-Korea |
| Prescription | Reseptbelagt, Ureseptbelagt, Myopi, Plano |
|---|---|
| Color | Akvamarin |
| Lens Type | Cosplay-kontakter, fargede kontaktlinser, sirkellinser |
| Effect | Fargerik, Forstørrende, Varmfarge |
| Theme | Anime, cosplay, sminke |
| Comfort | Myk kontaktlins |
| Transparency | Ugjennomsiktig |
| Inspired By | Null To |
| Quality | Korea FDA, CE, ISO, KGMP |
| Price | Under 300 kr |
| Design | limbal ring |
| Coverage | For lyse øyne, For mørke øyne |
| Gender | Unisex |
| Condition | Ny |
| UV Protection | Nei |
| Lens Outer Ring | Ja |

Venus Eye Aqua Kontaktlinser [årlig]
Den mest populære valget i serien, Venus ØyeVann har en unik lys blågrønn tone som vil fremstå utmerket enten det er på lyse eller mørke øyne. Denne elegante nyansen vil være et utmerket tillegg for å fullføre ditt sofistikerte utseende. På grunn av denne unike aqua-fargen har den alltid blitt brukt til Darling in the FranXX Zero Two cosplay, Todoroki Shoto, Hatsune Miku, Dabi, Bulma, Rin Tohsaka, Den lille havfruen, Victor - Yuri on Ice, Mew fra Jet Set Radio, Siegfried fra Fate/Apocrypha.
Linseinformasjon
Merke / VENUSØYE
Opprinnelse / Sør-Korea
Diameter / 14,0 mm
Bøyeradius / 8,6 mm
Vanninnhold / 38 %
Levetid / Årlig
Recept / -0,00 ~ -8,00
Pakke / Par med sirkellinser (2 stk) + GRATIS Macaron-linsekasse



Vi sender over hele verden!
✈️ Gratis standardfrakt ved bestillinger over US$49
🚀 Gratis ekspressfrakt ved bestillinger over US$99
Vilkår og betingelser gjelder. Endelige fraktkostnader beregnes etter vekt. Besøk vår Fraktside for tilgjengelige fraktmetoder, priser og estimert leveringstid til ditt område.
1. Wash your hands
2. Place the lens in your palm and gently clean it with multipurpose solution
3. Make sure the lens is not inside out and has a perfect bowl shape.
4. Hold your eye open with your middle finger on the lower lid, and your index finger holding your upper lid.
4. Staring straight ahead and gently place the lens in the centre of your eye.
5. Close your eyes for a moment to help the lens settle.
KFDA, CE, KGMP and ISO Approved
Reuse your favourite lenses up to a year with proper care.
Having bad eyesight? Most of our lenses are available with prescription!
Soft and easy to use and maintain, and rarely cause discomfort.
Tri-layer sandwich technology
Free lens case with with every pair of lenses purchased.
