-
0.00
-
-0.50
-
-0.75
-
-1.00
-
-1.25
-
-1.50
-
-1.75
-
-2.00
-
-2.25
-
-2.50
-
-2.75
-
-3.00
-
-3.25
-
-3.50
-
-3.75
-
-4.00
-
-4.25
-
-4.50
-
-4.75
-
-5.00
-
-5.50
-
-6.00
-
-6.50
-
-7.00
-
-7.50
-
-8.00
| Product | Uris Chameleon Blue |
|---|---|
| Brand | Uris |
| Diameter | 14,0 mm |
| Graphic Diameter | 14,0 mm |
| Base Curve | 8,6 mm |
| Water Content | 40% |
| Material | Silikonowy hydrożel |
| Durability | Roczne |
| Country of Origin | Korea Południowa |
| Prescription | Z receptą, bez recepty, krótkowzroczność, Pla |
|---|---|
| Color | Niebieski |
| Lens Type | Soczewki cosplay, soczewki kolorowe, soczewki powiększające, soczewki kostiumowe, soczewki na Halloween |
| Effect | kolorowe, żywe, bez czarnej obwódki |
| Theme | Anime, cosplay, codzienne noszenie |
| Comfort | Miękka soczewka |
| Transparency | Nieprzezroczyste |
| Inspired By | Starburst |
| Quality | Korea FDA, CE, ISO, KGMP |
| Price | Poniżej 30$ |
| Design | bez czarnej obwódki |
| Coverage | Do jasnych oczu, do ciemnych oczu |
| Gender | Unisex |
| Condition | Nowość |
| UV Protection | Nie |
| Lens Outer Ring | Nie |
Uris Chameleon Blue Soczewki kontaktowe
Intensywnie niebieskie soczewki kontaktowe z wielowymiarowym kolorem, aby ożywić Twoje oczy.
Chcesz, aby Twoje oczy rzucały się w oczy i wyróżniały się jeszcze bardziej, nie przesadzając przy tym, ale czasami naturalne kolorowe soczewki po prostu nie wystarczają? Nie jesteś sam! Teraz możesz odkryć sekrety marzących, hipnotyzujących oczu dzięki naszej serii Uris Chameleon.
Soczewki kontaktowe Uris Chameleon podkreślają Twoje oczy jeszcze bardziej niż soczewki w kolorach naturalnych, pozwalając Ci wyróżnić się. Delikatny odcień sprawia, że kolorowe soczewki są całkowicie noszone, nadal tworząc marzycielski wygląd, który naturalnie komponuje się z każdym kolorem oczu - niezależnie od tego, czy masz ciemne, czy jasne oczy. Te soczewki występują w 3 noszonych odcieniach na każdą okazję - więc nie musisz się martwić wyborem idealnego.
Kolor
Uris Chameleon Blue - Marzycielskie oczy, które hipnotyzują
Z delikatnym wzorem promienistym i fioletowym odcieniem wokół źrenicy, przechodzącym w niebieski kolor rozproszony po całej tęczówce, soczewki Chameleon Blue nadadzą Twoim oczom magiczny i tajemniczy charakter.
Informacje o Soczewce
Marka / URIS
Średnica / 14.0mm
Krzywizna Bazowa / 8.6mm
Zawartość wody / 40%
Okres użytkowania / Roczne soczewki kontaktowe
Rzut / -0,00 ~ -8,00
Zawartość opakowania / Para soczewek i jedno urocze etui w kształcie zwierzątka/makaronika
Z bliska i osobista
Na ciemne oczy
Na jasne oczy
Zobacz więcej Niebieskie soczewki kontaktowe
Przeglądaj więcej Soczewki kontaktowe kolorowe | Soczewki okrągłe | Soczewki kontaktowe do koszykówki | Soczewki kontaktowe kolorowe bez recepty | Soczewki kontaktowe na Halloween
Sprawdź również nasze popularne kategorie: Soczewki kontaktowe na Halloween na receptę | Soczewki twardówki | Soczewki kontaktowe kolorowe dla osób z astygmatyzmem | Koreańskie soczewki kontaktowe | Soczewki kontaktowe kolorowe dla ciemnych oczu | Soczewki powiększające oczy
Wysyłamy na cały świat!
✈️ Darmowa wysyłka standardowa dla zamówień powyżej 49 USD
🚀 Darmowa wysyłka ekspresowa dla zamówień powyżej 99 USD
Obowiązują warunki. Ostateczne koszty wysyłki są obliczane na podstawie wagi. Odwiedź naszą Strona wysyłki aby zobaczyć dostępne metody wysyłki, stawki oraz szacowany czas dostawy do Twojego miejsca docelowego.
1. Wash your hands
2. Place the lens in your palm and gently clean it with multipurpose solution
3. Make sure the lens is not inside out and has a perfect bowl shape.
4. Hold your eye open with your middle finger on the lower lid, and your index finger holding your upper lid.
4. Staring straight ahead and gently place the lens in the centre of your eye.
5. Close your eyes for a moment to help the lens settle.
KFDA, CE, KGMP and ISO Approved
Reuse your favourite lenses up to a year with proper care.
Having bad eyesight? Most of our lenses are available with prescription!
Soft and easy to use and maintain, and rarely cause discomfort.
Tri-layer sandwich technology
Free lens case with with every pair of lenses purchased.
