-
0.00
-
-0.50
-
-0.75
-
-1.00
-
-1.25
-
-1.50
-
-1.75
-
-2.00
-
-2.25
-
-2.50
-
-2.75
-
-3.00
-
-3.25
-
-3.50
-
-3.75
-
-4.00
-
-4.25
-
-4.50
-
-4.75
-
-5.00
-
-5.50
-
-5.75
-
-6.00
-
-6.50
-
-7.00
-
-7.50
-
-8.00
-
-8.50
-
-9.00
-
-9.50
-
-10.00
| Product | Geo Princess Mimi Almond Brown (Bambi-serien) |
|---|---|
| Brand | Geo Medical |
| Diameter | 14,2 mm |
| Graphic Diameter | 14,2 mm |
| Base Curve | 8,6 mm |
| Water Content | 38% |
| Material | Polymacon |
| Durability | Årlig |
| Country of Origin | Sør-Korea |
| Prescription | Reseptbelagt, Ureseptbelagt, Myopi, Plano |
|---|---|
| Color | Brun |
| Lens Type | Cosplay-kontakter, fargede kontaktlinser, sirkel-linser, store øyne fargede kontaktlinser |
| Effect | Forstørrende, Livlige |
| Theme | Anime, cosplay |
| Comfort | Myk kontaktlins |
| Transparency | Ugjennomsiktig |
| Inspired By | Tsubasa Masuwaka |
| Quality | Korea FDA, CE, ISO, KGMP |
| Price | Mindre enn 250 kr |
| Design | Med limbal ring |
| Coverage | For lyse øyne, For mørke øyne |
| Gender | Unisex |
| Condition | Ny |
| UV Protection | Nei |
| Lens Outer Ring | Ja |
Geo Princess Mimi Almond Brown (Bambi-serien)
Geo Princess Mimi Almond Brown Cuddle har en myk brunfarge med en definert svart limbalring. Den skaper et uskyldig og ungdommelig uttrykk som du ikke kan unnslippe. Med en lett brun fargetone rundt kanten, la din skjønnhet skinne gjennom. naturlig Dette fargede kontaktlinsene kan brukes som cosplay-kontakter for karakterer som Sakura, D.Va, Ochako Uraraka, Lucy Heartfilia, Erza, Kagome, Belle, Uraraka, Snøhvit og Neo (RWBY), Alita: Battle Angel, Shazam (DC Comics).
This colored contacts can be used as Cosplay Contacts for character Sakura, D.Va, Ochako Uraraka, Lucy Heartfilia, Erza, kagome, Belle, Uraraka, Snow White and Neo (RWBY), Alita Battle Angel, Shazam (DC Comic).
Viktig merknad: På grunn av nylig påfyll kan det nåværende lageret av Geo Princess Mimi Almond Brown virke litt lysere i fargen sammenlignet med tidligere partier. Designet og funksjonene er uendret.
Linseinformasjon
Merke / GEO
Opprinnelse / Sør-Korea
Diameter / 14,2 mm
Bøyeradius / 8,6 mm
Vanninnhold / 38 %
Levetid / Engangsbrukskontaktlinser for ett år
Resept / -0,00 ~ -10,00
Hva du får / Par med sirkellinser (2 stk) + GRATIS linseetui
Bla for flere Fargede kontaktlinser | Kontaktlinser med sirkel | Cosplay Kontaktlinser
Sjekk også ut våre populære kategorier: Resept Halloween Kontakter | Sclera kontaktlinser | Fargede kontaktlinser for astigmatisme | Koreanske kontaktlinser
Vi sender over hele verden!
✈️ Gratis standardfrakt ved bestillinger over US$49
🚀 Gratis ekspressfrakt ved bestillinger over US$99
Vilkår og betingelser gjelder. Endelige fraktkostnader beregnes etter vekt. Besøk vår Fraktside for tilgjengelige fraktmetoder, priser og estimert leveringstid til ditt område.
1. Wash your hands
2. Place the lens in your palm and gently clean it with multipurpose solution
3. Make sure the lens is not inside out and has a perfect bowl shape.
4. Hold your eye open with your middle finger on the lower lid, and your index finger holding your upper lid.
4. Staring straight ahead and gently place the lens in the centre of your eye.
5. Close your eyes for a moment to help the lens settle.
KFDA, CE, KGMP and ISO Approved
Reuse your favourite lenses up to a year with proper care.
Having bad eyesight? Most of our lenses are available with prescription!
Soft and easy to use and maintain, and rarely cause discomfort.
Tri-layer sandwich technology
Free lens case with with every pair of lenses purchased.
