-
0.00
-
-0.50
-
-0.75
-
-1.00
-
-1.25
-
-1.50
-
-1.75
-
-2.00
-
-2.25
-
-2.50
-
-2.75
-
-3.00
-
-3.25
-
-3.50
-
-3.75
-
-4.00
-
-4.25
-
-4.50
-
-4.75
-
-5.00
-
-5.50
-
-5.75
-
-6.00
-
-6.50
-
-7.00
-
-7.50
-
-8.00
-
-8.50
-
-9.00
-
-9.50
-
-10.00
| Product | Geo Princess Mimi Sesame Grey (Bambi-serien) |
|---|---|
| Brand | Geo Medical |
| Diameter | 14,8 mm |
| Graphic Diameter | 14,2 mm |
| Base Curve | 8,8 mm |
| Water Content | 38% |
| Material | Polymacon |
| Durability | Årlig |
| Country of Origin | Sør-Korea |
| Prescription | Reseptbelagt, Ureseptbelagt, Myopi, Plano |
|---|---|
| Color | Grå |
| Lens Type | Cosplay-kontakter, fargede kontaktlinser, sirkel-linser, store øyne fargede kontaktlinser |
| Effect | Forstørrende, Livlige |
| Theme | Anime, cosplay |
| Comfort | Myk kontaktlins |
| Transparency | Ugjennomsiktig |
| Inspired By | Tsubasa Masuwaka |
| Quality | Korea FDA, CE, ISO, KGMP |
| Price | Mindre enn 250 kr |
| Design | Med limbal ring |
| Coverage | For lyse øyne, For mørke øyne |
| Gender | Unisex |
| Condition | Ny |
| UV Protection | Nei |
| Lens Outer Ring | Ja |
Geo Princess Mimi Sesame Grey (Bambi Series)
Supersize! Wowie! Selv vi ble overrasket da vi pakket ut disse enorme utrolige nye kontaktlinsene. Men la deg ikke skremme av det, for som alltid med Geo Lenses er de enkle og komfortable å ha på. Disse har en vakker måneskinnsgrå farge, med et snev av gult, for å virkelig få deg til å skille deg ut! Disse fargede kontaktlinsene kan brukes som cosplay-kontaktlinser for karakterer som Sakura, Ivankov, Hatsume Miku, Mabel Pines, Barbie, Mio Akiyama, Manitoba Meek, Touma, Gastarme Miku og Mio Akiyama.
Linseinformasjon
Merke / GEO
Opprinnelse / Sør-Korea
Diameter / 14,8 mm
Basiskurve / 8,8 mm
Vanninnhold / 38 %
Levetid / Engangsbrukskontaktlinser for ett år
Resept / -0,00 ~ -10,00
Hva du får / Par med sirkellinser (2 stk) + GRATIS linseetui
Vi sender over hele verden!
✈️ Gratis standardfrakt ved bestillinger over US$49
🚀 Gratis ekspressfrakt ved bestillinger over US$99
Vilkår og betingelser gjelder. Endelige fraktkostnader beregnes etter vekt. Besøk vår Fraktside for tilgjengelige fraktmetoder, priser og estimert leveringstid til ditt område.
1. Wash your hands
2. Place the lens in your palm and gently clean it with multipurpose solution
3. Make sure the lens is not inside out and has a perfect bowl shape.
4. Hold your eye open with your middle finger on the lower lid, and your index finger holding your upper lid.
4. Staring straight ahead and gently place the lens in the centre of your eye.
5. Close your eyes for a moment to help the lens settle.
KFDA, CE, KGMP and ISO Approved
Reuse your favourite lenses up to a year with proper care.
Having bad eyesight? Most of our lenses are available with prescription!
Soft and easy to use and maintain, and rarely cause discomfort.
Tri-layer sandwich technology
Free lens case with with every pair of lenses purchased.
